Вишивка логотипів

Вишивка логотипу дозволяє підвищити імідж вашої компанії, підкреслити особливість на впізнаваність бренду. Найбільшою популярністю користується вишивка на футболках, вишивка на халатах, вишивка на столових серветках, вишивка на корпоративному одязі усіх типів. Брендовані футболки – це найпростіший і найшвидший метод, щоб підготуватись до будь-якого свята.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ МАШИННОЇ ВИШИВКИ?

Щоб дізнатись вартість машинної вишивки, вкажіть нам наступні дані:
  • розмір вишивки, см (Висота х Ширина);
  • кількість кольорів ниток для вишивки;
  • матеріал на якому буде наноситись логотип (тканина чи готовий виріб);
  • тип матеріалу, на якому буде проводитися вишивка;
  • в якому саме місці виробу чи матеріалу, має бути вишивка;
  • кількість одиниць вишивки (тираж);

Маючи цю інформацію, ми зможемо зорієнтувати Вас про приблизну ціну оздоблення, та вартість розробки дизайну для вишивальної машини. Варто зазначити, що вишивання логотипів на тканині буде коштувати дешевше, аніж вишивка логотипів на готовому одязі (виробі). Це обумовлено більшою затратою часу, на підготовку готових виробів до вишивки.

      Кінцева вартість за одиницю вишивки, погоджується після розробки програми для вишивки. Середня вартість розробки дизайну  від 100 грн. Повна вартість складних робіт по дизайну узгоджується індивідуально, і вимірюється залежно від затраченого часу нашого дизайнера.

      Комп’ютерна вишивка металізованою ниткою та використання аплікацій з тканин збільшує вартість робіт на 30%.

     Ми використовуємо тільки професійне обладнання та якісні матеріали для оздоблення, щоб результатом роботи були унікальні вироби. Для точного розрахунку вартості вишивки, зверніться безпосередньо до менеджера, зателефонуйте нам, або завітайте до нашого офісу!

     Замовити вишивку можна і у нашому онлайн-конструктора, заповнивши в ньому відповідні параметри: 

Наші клієнти