Новини

Одягнутий зі смаком ресторан

Із чого розпочинається візит до ресторану? Неодмінно зі зустрічі з його персоналом. Гість починає судити про затишок і статус закладу з перших хвилин. А зовнішній вигляд офіціанта відвідувач встигає оцінити куди швидше, ніж сам інтер’єр закладу. Відоме прислів’я про те, що зустрічають по одежі, як ніколи доречне саме для офіціантів. Персонал у формі, яка підкреслює стиль ресторану, значно покращить враження про заклад. Продумана до дрібниць і вдало зшита уніформа неодмінно додасть ресторану презентабельності.

Одяг шеф-кухаря та офіціанта – це не лише гарний зовнішній вигляд, а й відображення професіоналізму усього закладу. Однак,  аби правильно підібрати уніформу для персоналу, необхідно врахувати чимало важливих критеріїв. Цим дуже часто легковажать ресторатори, що миттєво відображається на статусі усього закладу. Натомість завбачливий ресторатор обов’язково звернеться за допомогою до професіоналів, якими є команда «Grehory textile». Ця компанія якісно та швидко допоможе у виборі професійного одягу для ресторанів і готелів. Засновник бренду «Grehori textile» Оксана Черепанич, як ресторатор та шеф- кухар у минулому, постійно стикалась із проблемами якісного пошиття одягу для персоналу закладів сфери HoReCa. Значна частина ресторанів і готелів легковажить створенням індивідуальної лінії уніформи, що, м’яко кажучи, не сприяє розвитку закладу.

«Компанія «Grehori textile» виникла не випадково. Очевидно, що чимало ресторанів і готелів стикаються з проблемою пошуку якісного одягу для свого персоналу. Маючи великий досвід у питаннях, пов’язаних із текстилем для закладів харчування, ми у 2014-му році сформували бренд «Grehori textile», – відзначає Оксана Черепанич, якій визнання у професійних колах забезпечив колосальний досвід і значне портфоліо з позитивними відгуками клієнтів.

Нові тренди у корпоративному одязі передбачають не лише стиль, але й зручність. І одна, і друга вимога потребує грамотного підходу до пошиття уніформи. Фартухи для персоналу, наприклад, мають конкретні технічні характеристики: не м’ятися, добре пропускати повітря бути легкими в пранні і прасуванні. Натомість китель шеф-кухаря вже вимагає іншого підходу, а уніформа офіціанта – ще іншої методики. Довірити шити одяг початківцям – легко. Складнощі виникнуть уже на етапі його щоденної експлуатації. Краще довіритися професіоналам.

«У «Grehori textile» чудово усвідомлюють,що уніформа кухарів та офіціантів – це показник класу закладу. Водночас цей одяг також має бути функціональним та відповідати специфіці закладу. Ми надаємо увесь спектр послуг від розробки дизайну уніформи до її пошиття та пакування. Сучасні тенденції у текстильній моді для ресторанів та готелів відрізняються зручністю та унікальністю стилю, оскільки це ті елементи, які вигідно вирізняють серед конкурентів. Наша потужна технічна база та досвід дають змогу розробити та втілити саме те, що необхідно конкретному закладу», – резюмує Оксана Черепанич.

У «Grehori textile» вам підберуть фасон, враховуючи стиль та концепцію закладу, запропонують якісну та зручну тканину, узгодять оперативні терміни виконання, а при потребі знімуть мірки з кожного працівника. Відкриваєте новий ресторан? Чи прагнете дати свіжий ковток повітря застарілій уніформі? Звертайтеся до «Grehori textile» – тут вам радо допоможуть.

Залишити відгук

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *