Нанесення принтів на одяг та текстиль

Компанія Grehori Textile пропонує послуги професійного нанесення принтів на одяг та текстильні вироби. Кваліфіковані технологи та майстри з допомогою сучасного обладнання акуратно та якісно надрукують малюнок, напис чи логотип який довго радуватимуть власника речі своєю стійкістю навіть при щоденному користуванні нею

Цікавить якісне нанесення принтів на одяг та текстиль?

Зазвичай, принтування відбувається за допомогою однією із двох технологій:
  • термопереносу - зображення друкується на спеціальному папері або плівці (флокс чи флок), а далі – під сильним термопресом при температурі більше 1500 градусів за Цельсієм переноситься на тканину. Власник спокійно може прати такий виріб у делікатному чи ручному режимі. Принт на одязі чи текстилі залишиться незмінним навіть після більше, як 50 прань, якщо нанесений через папір та не менше 500 – якщо через плівку;
  • шовкотрафарету – зображення з допомогою сучасного технологічного обладнання наноситься на річ спеціальними фарбами, стійкими до впливу зовнішнього середовища. Принт буде залишатися незмінним щонайменше 100 циклів прання. Рекомендований режим прання: делікатний при температурі до 40 градусів по Цельсію.

Обидва методи дозволяють втілити у життя креативні ідеї, починаючи від створення оригінальних подарунків та, закінчуючи промоаксесуарами і корпоративним одягом. Скориставшись послугою від Grehori Textile, ви отримаєте річ з принтом фотографічної якості.

Хочете зробити принтування на одязі чи текстильних виробах?

Перш за все потрібно узгодити ескіз логотипу. При необхідності, дизайнер компанії створить його на основі побажань клієнта. Нанесення принтів – це оптимальне рішення для наступних задач по створенню:
  • єдиного корпоративного стилю одягу для працівників з логотипом компанії;
  • рекламної та брендованої сувенірної продукції (наприклад, прапорців, серветок, кепок, а також банерів);
  • ексклюзивних інтер’єрних аксесуарів: штор, тюлів, постільної білизни та подушок;
  • оригінальних подарунків з символічними фото, малюнками чи написами, які, безперечно, сподобаються та запам’ятаються тим, кому вони адресовані.

У Grehori Textile можна за хорошою ціною замовити нанесення принтів на будь-який вид одягу та аксесуарів з текстилю: футболки, реглани, спецодяг, кепки, бандани, серветки, галстуки, сумки з тканини, штори, постіль, рекламні банери та інші вироби. Хочете дізнатися більше? Дзвоніть по номеру телефону +380965070005, або залишайте заявку на нашому сайті.