УВАГА!!!
Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами («Нова пошта», «Укрпошта») – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а також  його зовнішній вигляд.
У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення, необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також обовʹязково скласти акт (претензію).

У разі якщо ця ситуація відбудеться – обов’язково повідомте нам про те, що трапилося, за тел.: +380965070005

Через напружену ситуацію в Східному регіоні України та Криму, тимчасово припинено доставку товарів у м. Донецьк, м. Луганськ та на територію Криму.
Водночас сильно обмежена й затримується доставка на всій території Луганської та Донецької областей.

Способи доставки

«Нова пошта»

Нова Пошта. * Мінімальна вартість доставки товару на сьогоднішній день складе 50 грн. Реальна вартість послуги залежить від ваги посилки.

«Нова пошта»

Доставка кур’єром Нової Пошти

``Укрпошта.``

Мінімальна вартість доставки товару на сьогоднішній день складе 40 грн. Реальна вартість послуги залежить від ваги посилки.

``Укрпошта.``

Доставка кур’єром Укрпошти.

Самовивіз

Найшвидший спосіб отримання замовлення. Якщо Ви бажаєте забрати замовлення самостійно – Ви можете зробити це у робочі дні з 10:00 до 19:00 і з 10:00 до 17:00 у суботу, після погодження замовлення з менеджером за адресою: м.Львів, вул.Дорога Кривчицька 17а.

Для отримання замовлення Вам буде необхідно пред’явити документ, що засвідчує Вашу особу та повідомити номер замовлення. Про час Вашого візиту просимо повідомити заздалегідь!

Кур’єрська доставка “GREHORI TEXTILE “

Доставка здійснюється на наступний день після замовлення. Наш співробітник зв’яжеться з Вами, щоб обговорити час і місце та вартість доставки. Для замовлень вартістю більше 10000 грн. доставка безкоштовна.

МІСЦЕ ДОСТАВКИ

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру Служби доставки, який зв’яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Оплата

“GREHORI TEXTILE “ пропонує декілька способів оплати замовлення:

 • Готівкою при отриманні замовлення
 • Банківською карткою Visa/MasterCard
 • Безготівковий спосіб оплати

Способи оплати

Готівкою при отриманні замовлення:

У фірмовому магазині “GREHORI TEXTILE “

 • Кур’єру. Оплата замовлення і доставки здійснюється кур’єру при отриманні замовлення.
 • У відділенні «Нова пошта» Ви оплачуєте своє замовлення при отриманні у відділенні служби доставки у вашому місті. (За умови ,якщо сума замовлення не перевищує 5000,00 та сплати гарантованого платежу в сумі від 100 грн за зворотню відправку на випадок відмови від замовлення)
 • У відділенні «Укрпошти» (За умови ,якщо сума замовлення не перевищує 5000,00 та сплати гарантованого платежу в сумі від 100 грн за зворотню відправку на випадок відмови від замовлення)
 • Увага! Якщо ви вносите плату у вашому відділенні зв’язку, з вас додатково буде стягнено комісію за послуги «Укрпошти» – 1% від вартості вашої посилки, але не менше 5 грн.

Банківською карткою Visa/MasterCard:

 • Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard
 • Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
 • Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою* Visa і MasterCard.
 • Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється так:
  під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати.
 • У графі “Оплата” вам потрібно вибрати «Visa/MasterCard». Після цього вас буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів, де вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому для отримання замовлення обов’язково потрібно мати із собою паспорт.

*Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

Безготівковий спосіб оплати:

 • Оплата по безготівковому розрахунку проводиться в касі будь-якого відділення банку  або з розрахункового рахунку Вашого підприємства.
 • При обранні безготівкового способу оплати, відправка та доставка замовлення можлива тільки після поступлення коштів на наш розрахунковий рахунок.
 • Оплата по безготівковому розрахунку здійснюється наступним способом:
  після оформлення замовлення, обираєте спосіб оплати «Безготівковий розрахунок», де вказуєте додатково свої реквізити (фірми платника),  менеджер магазину факсом або електронною поштою надсилає Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку або з розрахункового рахунку свого підприємства. Для юридичних осіб або Фізичних осіб-підприємців, пакет усіх необхідних документів ми відправляємо разом з товаром.
 • Після отримання товару, другий примірник документів підписується покупцем, та надсилається на вказану адресу Продавця.